Hypoteční poradce

Hypoteční poradceHypoteční poradce je specialista pro spotřebitelské úvěry na bydlení – hypotéky.  Je rozdíl,  jestli jednáte s bankovním hypoteční poradcem nebo hypoteční poradcem zprostředkovatelem. V čem je rozdíl?

Pokud jdete řešit hypotéku přímo do banky, dostanete vždy jen nabídku banky, ve které jste se stavili. Samozřejmě vám v bance X neřeknou, ať jdete raději do banky Y, kde teď zrovna mají akci. Pro porovnání nabídek tak musíte obejít více bank a zajistit si i nabídky od nich To zabere spoustu času a každá taková nabídka znamená záznam do BRKI.

Bankovní hypoteční poradce nemůže využít kombinace s dalším produktem pr lepší podmínky a financování. To, že nabídne bankopojištění nebo slevu za užívání kreditní karty je pouze prodejem dalších produktů banky. Jsou i lepší možnosti,  ale k těm se on nemusí dostat.

Samozřejmě, že si můžete spočítat hypotéku online na různých porovnávačích. Tyto kalkulačky ale slouží jen jako sběr kontaktu na zájemce o financování a většinou dostanete pouze přibližnou informaci.

 

Hypoteční poradce – zprostředkovatel, má pro vás skutečné výhody

Skutečný odborník už dopředu ví, jakou vhodnou variantu pro vás zvolit. Ne vždy je totiž vhodné si vybrat univerzální řešení pro hypotéku. Ráně kombinací produktů se dají získat lepší podmínky v bance a také levnější a bezpečnější splácení hypotéky.

Hypoteční poradce, který není závislý na své bance, vám tak připraví kompletní návrh řešení, vyčíslí předpokládané náklady, ukáže vhodného poskytovatele, zajistí potřebnou administrativu a sběr podkladů, zařídí obchodní slevy,  které má k dispozici pro své klienty a asistent i při podpisu hypotéky a plnění podmínek pro čerpání hypotéky.

Ráně s čerpání hypotéky je spojeno hned několik kroků,  které pro vás bankovní poradce jen tak nezáleží. Tedy některé ano,  ale vás to stojí peníze na poplatcích a na vyšších nákladech.

 

Hypoteční poradce má své nástroje,  tak toho využijte

Víte,  kolik vás bude stát hypotéka na poplatcích a zaplacených úrocích? Víte,  kdy a jestli se vyplatí mimořádné splátky?  Víte, jak co nejlépe využít hypotéku i pro další účely?  To vše pro vás zjistí hypoteční poradce.

Klienty spolupracuje i dlouhodobě a připravuje je na konec fixace hypotéky,  na krytí rizik a hlídá pro vás i výhodné nabídky a akce, díky kterým ušetříme.

Děkujeme za Vaše hodnocení a podporuByly pro vás informace v tomto příspěvku přínosné? Našli jste požadované podklady? V tom případě jsme rádi a děkujeme za vaše kladné ohodnocení a sdílení článku a odkazu na náš web na Facebooku. Rádi pomůžeme i vašim přátelům.