Neveřejná nabídka nemovitostí

Pokud hledáte vhodnou nemovitost, tak se vám jistě hodí neveřejná nabídka nemovitostí, která zvýhodní vaši pozici oproti ostatním zájemcům o nemovitost.

Neveřejné nabídka je v podstatě náskok oproti ostatním zájemcům o nemovitosti. Prodej nemovitosti má svá pravidla a postupy. Tím pádem se dají dopředu využít jednotlivé kroky ve svůj prospěch.

Když realitní makléř dohaduje zprostředkování prodeje nemovitosti s aktuálním vlastníkem, musí se před prodejem nemovitosti podepsat smlouvy, připravit nemovitost na focení a prohlídky a samozřejmě připravit a doplnit informace o nemovitosti do formuláře, který se pak hromadně rozesílá na realitní weby (sreality.cz, byty.cz atd.) a samozřejmě i na web realitní kanceláře. Toto trvá v průměru 2 až 3 dny.

Silné realitní společnosti ale mají seznam prověřených klientů, kteří mají zájem o nemovitost. Proto mohou párovat tyto nabídky s klienty, kteří mají na koupi nemovitost hotovost, pohotovostní úvěr nebo je hypoteční poradce připravil na aktuální podmínky hypotéky.

Právě těm pak realitní makléři volají nejdříve ještě předtím, než je informace o nemovitosti zpracována ke zveřejnění a odeslána na realitní weby.

Neveřejná nabídka nemovitostí je tak jasnou výhodou poptávajících při hledání vhodného bytu nebo domu. Jistě víte o možnosti „Hlídací pes“ a podobně. To je služba, kdy zájemcům chodí aktuální nabídka nově zveřejněných nemovitostí. To už o ní ale ví spousta zájemců. Proto je lepší využít právě výhody vědět o nabídce o něco dříve.

Děkujeme za Vaše hodnocení a podporuByly pro vás informace v tomto příspěvku přínosné? Našli jste požadované podklady? V tom případě jsme rádi a děkujeme za vaše kladné ohodnocení a sdílení článku a odkazu na náš web na Facebooku. Rádi pomůžeme i vašim přátelům.